Obchodný zástupca (CNC špecialista)

Miesto práce: západné Slovensko

Druh pracovného pomeru: plný úväzok (v začiatkoch možnosť práce na dohodu)

Termín nástupu: 3. Q

Mzdové podmienky (brutto): od 1200 € (mesačné odmeny z predaja bez limitovanej hornej hranice - až do 1500 €), diéty (výška platu záleží od vašich schopností, elánu a realizácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu (CNC špecialistu pre predaj nástrojov na obrábanie), ktorý bude vedieť osloviť súčasných a aj nových zákazníkov. Počas práce nadviaže zaujímavé vzťahy a uvidí veľa výrobných spoločností, vrátane elektrotechnického či automobilového priemyslu.

Ideálnym kandidátom je človek, ktorý sa už pohybuje v odbore, má skúsenosti v CNC obrábaní, je technicky a obchodne zameraný. Činnosť si vyžaduje cieľavedomosť, zmysel pre fair play, ochotu pomáhať, učiť sa a cestovať. Zdravé sebavedomie pomôže tieto ciele rýchlejšie naplniť. Zaoberáme sa predajom fréz, vrtákov, výstružníkov, závitníkov a upínačov. Odmenou budú výborné vzájomné vzťahy, nové vedomosti, zaujímavá práca a adekvátne finančné ohodnotenie.

  • predaj vysokovýkonných profesionálnych nástrojov z Nemecka určených pre moderné CNC stroje
  • výhradné zastúpenie pre ponúkané nástroje pre Slovenskú republiku
  • práca s najmodernejšími obrábacími nástrojmi a stratégiami, ktoré posúvajú zákazníkov dopredu
  • nástroje sú vyvíjané a vyrábané v Nemecku, možnosť sa zoznámiť s najnovšími technológiami a aktívne sa zúčastniť procesu vývoja
  • technická podpora a poradenstvo pri procese obrábania kovov a výbere vhodného riešenia obrábania, ochota sa vzdelávať a byť otvorený novým veciam
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov (firiem zameraných na obrábanie kovov a plastov) a starostlivosť o existujúcich zákazníkov podľa pridelenej oblasti
  • vedenie obchodných jednaní, úzka spolupráca so zákazníkom, vytváranie cenových ponúk, stretnutie sa s našimi partnermi na Slovensku alebo v Nemecku
  • spracovávanie telefonických a písomných dopytov a otázok zákazníkov ohľadne produktov a riešení
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • samostatnosť a cieľavedomosť, tímový hráč, ochota sa vzdelávať a cestovať
  • technické myslenie, organizačné schopnosti, obchodnícke zmýšľanie

Zamestnanecké výhody, benefity

  • úvodné školenie a priebežné odborné vzdelávanie v SR a aj v zahraničí
  • aktívna podpora od kolegov ako aj firmy v prvých mesiacoch pri vyhľadávaní a nadväzovaní kontaktov
  • firemné auto, aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • veľká miera samostatnosti a zodpovednosti, možnosť sebarealizácie

 Informácie o výberovom konaní

  • Životopis spolu s motivačným listom odošlite na adresu*: info@hhatools.sk. Do výberového konania oslovíme len vybraných uchádzačov, vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. Stupňa

Vzdelanie v odbore

  • technické vzdelanie so zameraním na obrábanie
  • znalosť základov obrábania, technických materiálov a čítania výkresov

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Outlook – mierne pokročilý
  • Microsoft Word – mierne pokročilý
  • Microsoft Excel – mierne pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

*Odoslaním životopisu a motivačného listu súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov. Zásady spracuvávania osobných údájov nájdete kliknutím sem.